Ovo čini srdačan obrok sa krompirom ili služi kobasicu kao predjela za zabavu za zabavu ili igru .
Šta ćeš ti trebati
- 2 kilograma poljske kobasice ili
- dimljena kobasica (takođe dimljena kobasica u Turskoj)
- 1 luk (veliki)
- Za sos:
- 2/3 čaša piva
- 1/3 čaše smeđi šećer
- 1/4 čaša sirće
- 1/4 čaše
- pripremljen senf
- 1 kašika
- kukuruz
- 2 kašičice vode
Kako to učiniti
- Kobasice na 1-inčni krug; stavite u spori štednjak zajedno sa isečenim lukom.
- mešati kukuruzni škrob sa vodom da napravi pastu.
- Kombinujte preostale sastojke i prelijte kobasicu i luk.
- Pokrijte i kuhajte na niskom nivou od 6 do 8 sati; Ako je poželjno, premešajte pastu kukuruznog škriljca da biste se gurnuli pre nego što ga poslužite
- Poslužite sa salatom od krompira, krompirom ili pirinčem ili poslužite kao predjelo.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 408 |
| Ukupna mast | 29 g |
| Zasićenih masti | 10 g |
| Nezasićena mast | 13 g |
| Holesterol | 76 mg |
| Natrijum | 1,019 mg |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| Dijetetski vlak | 1 g |
| Protein | 16 g |