Ovo je odličan sos od roštilja sa paradajzom za svinjetinu i piletinu koji će vam dodati slatke i začinjene note svojim roštiljima.
Šta ćeš ti trebati
- 2 kilograma marelica (pomalo i prepolovljeno)
- 3 velika paradajza (prepolovljena)
- 3 šolje
- smeđi šećer
- 2 šolje sirćetnog oka
- 1/2 čaša suvog belog vina
- 1 mali slatki luk (mleveno)
- 3 karanfilića beli luk (mleveno)
- 2 kašike sojinog sosa
- 2 kašičice vruće sos
- 2 kašičice Dijon senf
Kako to učiniti
- Stavite sve sastojke u veliku zalihu i dovedite do vrelice.
- Smanjite toplotu i simetrirajte za 1 1/2 do 2 sata.
- Kada se sos smanji, sire se kroz sito.
- Koristite odmah ili ostavite u nepredušnom kontejneru u frižideru do 1 nedelje nakon pripreme ili u zamrzivaču 3-4 meseca.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 50 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 49 mg |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| Dijetetski vlak | 1 g |
| Protein | 1 g |