Manhattan Love Story je koktel koji daje novo značenje tradicionalnom piću poput Manhattana . Ovdje, sake preuzima modifikacionu ulogu koju vermut obično radi, a đumbirski liker ( Domaine de Canton ) donosi prevaru slatku ulogu.
New York Whisky je proizveo Tuthilltown Spirits i jedan je od onih sjajnih novih umjetnih viskija koje morate probati i ceniti za svoje zanatstvo. Iako više ne proizvode taj posebni viski, imaju i druge fine opcije pod oznakom Hudson.
Pretpostavljam da je, uz sve to, "ljubavna priča" ovde brak ukusa koji ne poznaju kulturne granice.
Šta ćeš ti trebati
- 1 1/2 unce New York viski
- 1 unca suva
- sake
- 1/2 unča đumbirski liker
- 2 dash
- Peychaud grickalice
Kako to učiniti
- Sipajte sastojke u staklo za miješanje punjeno ledom.
- Dobro promešajte .
- Napojite u ohlađeni koktail staklo .
- Ukras sa narandžastom korejom.
(Recept od Tuthilltown duhova)
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 54 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 7 mg |
| Ugljikohidrati | 5 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 1 g |