Ovo je staromodna torta od gingerbread napravljena od melase i začina. Na vrhu ovog medenjaka s šlagom i posipajte malo cimetom.
Šta ćeš ti trebati
- 2 šolje
- brašno za sve namene , prešlo pre merenja
- 1/3 čaše šećera
- 1 kašičica soli
- 1/2 kašičice peceta za pecivo
- 1 kašičica sode za sapun
- 1 kašičica cimeta
- 1 ½ kafene žutog đumbira
- 1/2 čajne žličice tikvice
- 1/2 čašu rastopljenog putera
- 1 šolje
- melase
- 1 jaje
- 1/2 šolje
- pinije ili kiselo mleko (1 kašičica sirće i dovoljno mleka za čašu od 1/2)
- 1/4 čaše tople vode
Kako to učiniti
- Peć za pregrejanje do 350 F.
- Obrišite brašno, šećer, so, prašak za pecivo, soda za sjeme i začine.
- Mešajte u rastopljenom puteru, melasu, jajima i pinutu ili kiselo mleko.
- Udari u toplu vodu.
- Sipajte tepihe u velikodušno podmazanu i floured 8-inčni kvadratni pan.
- Pečemo 45 do 50 minuta, sve dok se kolač ne vrati kada se lagano dodirne prstom.
Poslužite medenjaku sa šlagom ili limunovim sosom.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 293 |
| Ukupna mast | 13 g |
| Zasićenih masti | 7 g |
| Nezasićena mast | 4 g |
| Holesterol | 52 mg |
| Natrijum | 363 mg |
| Ugljikohidrati | 44 g |
| Dijetetski vlak | 1 g |
| Protein | 2 g |