Glazura sirupa u ovom receptu daju dimljenom lososu lepu pokrivenu površinu koja će zaključati u sokovima i dati mu blag, slatki ukus.
Šta ćeš ti trebati
- 4 mala salmonska fileta (svaka po 5 unci)
- 1 šolja (120 ml)
- javorov sirup
- 2 kašičice (10 mL) morske soli
- 1 kašičica grubog mljevenog crnog bibera
- 2 kašike (30 ml) maslaca
Kako to učiniti
1. Očistite i uklonite bilo koju kožu od fileta lososa. Stavite ga u plitku posudu i prelijte javorski sirup na vrh. Okrenite se na sloj ravnomerno. Posipati svaku stranu solnim i crnim biberom. Pokrivač i frižider 24 sata.
2. Pripremite pušač. Postavite filete u pušaču na oko 200 stepeni F / 95 stepeni C oko 1 1/2 sata.
3. Kada ste spremni da uklonite losos iz pušača, zagrejte maslac u tanjiru.
Nežno postavljajte filete u tanjir oko 2 minute po strani. Ovo stvara lepu glazuru na površini lososa.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 537 |
| Ukupna mast | 20 g |
| Zasićenih masti | 6 g |
| Nezasićena mast | 7 g |
| Holesterol | 110 mg |
| Natrijum | 1.255 mg |
| Ugljikohidrati | 53 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 34 g |