French Sparkle karakteriše Chambord aromatizovana vodka, što je upravo ono što zvuči - svi ukus popularnog likera crne maline sa lakoćom vodke. To je fantastična opcija za unos nepogrešivog ukusa Chamborda u bilo kakav koktel vodke gde može biti prikladan.
Ovaj koktel uzima taj pojam zamene gotovo bukvalno. Slično je i Champagne, Chambord i vodka i šampanjac. Dobijate ukus prvog i osetljivost drugog sa dodirom nektara mango da biste malo podmladili stvari. To je divno piće osmišljeno za prigodne prilike; iako za sve njegove sofisticirane sjajice, imat ćete tajno zadovoljstvo znajući da je to jedno od najlakših napitaka za izmišljanje.
Šta ćeš ti trebati
- 1 unca
- Chambord aromatizovana vodka (ili još jedna vodka maline)
- 1 unca
- Šampanjac
- 2 unci
- mango nektar
- Ukrasni: rezina manga
Kako to učiniti
- Vodite vodku i nektar mango sa ledom
- Napojite u ohlađeni koktail staklo .
- Vrh s šampanjcem.
- Ukrašite sa rezom manga i crnom malinom.
Recepti: Chambord
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 192 |
| Ukupna mast | 2 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 1 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 15 mg |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| Dijetetski vlak | 9 g |
| Protein | 12 g |