Ovaj bogat, kremasti spor pecivo pirinčanih pirinča je vrhunska verzija klasične komforne hrane. Staromodan način sporo kuvanja pirinča u mleku daje kremu od vanile neverovatnu svilenkastu teksturu i kuvani ukus. Ovaj recept za puding puding je divan za zabavu gostiju. Samo gurnite tepihe u pećnicu jedan sat pre nego što stignu, kako biste kući dali neodoljivu aromu, a zatim kasnije služili fantastičnom desertu.
Šta ćeš ti trebati
- 2 kašike maslaca (omekšano)
- 12 šoljica mleka (cela)
- 2 šolje pirinač (nekuvan)
- Šećerni šećer (granulat)
- 2 kašičice ekstrakt vanile
- 3/4 kašičice cimeta (tla)
Kako to učiniti
Reruj pećnicu do 300F. Ugurajte unutrašnjost od 9 inča staklenom posudom od 13 inča. Dodajte preostale sastojke u posudu i dobro ih mešajte.
Pečenje pirinča od pirinča, otkriveno, 2 do 3 sata, sve dok pirinač nije blag, a preko kreme se formira smeđa koža. Cool spori pečeni pirinač pirinačite na 10 minuta na sobnoj temperaturi, a zatim nežno uklonite kožu i odbacite je.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 316 |
| Ukupna mast | 10 g |
| Zasićenih masti | 6 g |
| Nezasićena mast | 3 g |
| Holesterol | 29 mg |
| Natrijum | 106 mg |
| Ugljikohidrati | 46 g |
| Dijetetski vlak | 1 g |
| Protein | 10 g |