U čast nacionalnog meseca ljekovitog čaja (jun), Beam Global Spirits i master vino-miksolog Bobby Gleason stvorili su ovaj egzotični koktel sa ukusom manga sa bogatim, glatkim ukusom kanadskog kluba viskija za elegantan, osvežavajući i jednostavan ljetni sipir .
Isprobajte ovo kod kuće ovog leta za uzbudljiv novi ljetnji koktel .
Šta ćeš ti trebati
- 1 unca
- Canadian Club Classic 12-godišnji kanadski viski
- 1 unca
- Cruzan Mango Rum
- 4 unce
- ledeni caj
- Lemon klin za garnish
Kako to učiniti
- Dodajte led u visokokvalitetno staklo .
- Dodajte sve sastojke.
- Obrišite ukratko da uključite.
- Ukras sa limunom.
- Servirati.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 507 |
| Ukupna mast | 1 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 86 mg |
| Ugljikohidrati | 91 g |
| Dijetetski vlak | 16 g |
| Protein | 25 g |