Bay Breeze je jednostavno mešano piće koje donosi malo ananasa u popularnu mešavinu vodke i brusnice pronađene u Cape Codderu . To je lako, ukusno i osvežavajuće piće koje se može zameniti za minut i popularan je recept koji svaki barmen treba da zna .
Kao i drugi duos i trijaci koji mešaju vodku sa voćnim sokom, Bay Breeze je jednostavan recept za highball. Za popunjavanje stakla potrebna je vaša omiljena vodka i jednaki dijelovi sokova brusnice i ananasa. Uprkos svojoj jednostavnosti, on ima ukusan udarac i zabavno je svakodnevno piće.
Ovo piće se ponekad naziva havajskim morskim vetrom ili Downeasterom.
Šta ćeš ti trebati
- 2 unci vodke
- 3 unce brusnice
- 3 unce ananasov sok
- Ukras: klin iz kreča
Kako to učiniti
- Sipajte vodku u staklo sa visokom loptom ispunjenim ledom.
- Vrh sa jednakim količinama brusnice i sokova od ananasa.
- Ukras sa klapnom od krečnjaka.
Više savjeta za pravljenje velikog zaliva brežuljka
Možda želite da igrate sa aromatičnom vodkom u ovom koktelu. Svaka od vodenih voća će dodati još jednu dimenziju i eksperimentisati sa svojim domaćim biljnim ili multi-ukusnim infuzijama je uvijek dobra opcija.
Opcije obiluju pićima poput Bay Breeze-a. Dodajte malo sjaja tako što ćete ga dopuniti sokom ili pjenastim vinom . Pravite bucu i služi ga za brunch ili dodajte zabavne ledene kocke sa voćem zamrznutim unutra.
Samo zato što je to jednostavno piće ne znači da mora biti dosadno.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 375 |
| Ukupna mast | 11 g |
| Zasićenih masti | 4 g |
| Nezasićena mast | 5 g |
| Holesterol | 74 mg |
| Natrijum | 52 mg |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| Dijetetski vlak | 1 g |
| Protein | 23 g |