Ova gusta, vlažna i tropska degustacija Pineapple Bread je jednostavna, a još bolje, dan nakon što je napravljena. Ako volite ananas, ovaj recept je neophodan!
Šta ćeš ti trebati
- 1/2 čaša putera (omekšano)
- 1 šolje šećera
- 2 jaja
- 2 šolje brašna
- 1 kašičica za pecivo za pecivo
- 1 kašičica soli
- 1/2 šolje oraha (sjekač i lagano nazdravlje)
- 1 šolju konzervirani zdrobljen ananas (isušen)
Kako to učiniti
- Pregrejati pećnicu do 350 stepeni F. Mast i brašno dva kruška.
- Krem maslac i šećer u velikoj posudi za mešanje. Beat jaja, jedan po jedan, i dobro se meša nakon svakog dodatka. Mešajte u ananasu.
- Obrišite brašno, prašak za pecivo i so. Mešajte u orasima. Dodati smešu suvih sastojaka u vlažnu smešu i samo miješati dok se ne navlaži. Nemojte više mešati.
- Nalijte testenicu u tune. Pecite 45 minuta na 1 sat ili dok se zube ne isprazni.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 330 |
| Ukupna mast | 19 g |
| Zasićenih masti | 8 g |
| Nezasićena mast | 5 g |
| Holesterol | 83 mg |
| Natrijum | 259 mg |
| Ugljikohidrati | 37 g |
| Dijetetski vlak | 2 g |
| Protein | 4 g |