Šamroker je jednostavan koktel koji sadrži Hornitos Plata Tequila i DeKuyper melon liker. Ovo piće dokazuje da ponekad najbolje stvari dolaze u najlakše formule. Ne samo da je to lepa zelena boja , već i ukusni voćni ukus.
Ako se DeKuyper liker ne nalazi u vašem ormanu za alkohol, bilo koji liker likera će učiniti. Midori je verovatno najpoznatiji i pomaže da ovaj koktel pretvori u nešto još više. U svakom slučaju, ovo je lepa tequila cocktail opcija za proslavu dana Sv. Patrika . Ovaj recept je obezbedio Hornitos Tequila.
Šta ćeš ti trebati
- 1 1/2 unce srebrne tekile (Hornitos Plata)
- 1 1/2 unce
- melon liker (DeKuyper)
- 1 unca
- trostruko sec
- Splash of
- sok od narandže
- Ukrasni: narančasti rez
Kako to učiniti
- Sipajte sastojke u koktel šajkač napunjen ledom.
- Dobro stresajte .
- Napojite u ohlađeni koktail staklo.
- Ukras sa pomorandžnim rezom.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 335 |
| Ukupna mast | 5 g |
| Zasićenih masti | 2 g |
| Nezasićena mast | 2 g |
| Holesterol | 38 mg |
| Natrijum | 43 mg |
| Ugljikohidrati | 33 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 12 g |