Ovo je ukusni vegetarijanski recept na roštilju koji je pun ukusa i pravi ukus. Ratatouille je tradicionalni francuski provincijski recept napravljen od posljednjih stvari koje su sakupljene iz bašte.
Šta ćeš ti trebati
- 1 patlidžana, isečena u 1/2 inča kruga
- 1 tikvica, presečeno po polu dužine
- 1 letnja tikvica, isečena pola dužine
- 1 srednji luk, kvartiran
- 1 može zamrznut paradajz
- 1/4 čaša (60 ml) svježi peršun
- 1/4 čaša (60 ml) svežeg bosiljka
- 3 kašike (45 ml) maslinovog ulja
- 2 karanfilića beli luk, mleveno
- 1 kašičica (5 ml) bosiljka
- 1 kašičica (5 mL) origano
- 1 kašičica (5 mL) soli
- 1 kašičica (5 mL)
- crni biber
Kako to učiniti
- Isperite komadiće jaja i poprskajte soljem. Neka sedi 30 minuta.
- Stavite 2 kašike maslinovog ulja u jednu veliku plastičnu vreću koja može ponovo da se zapremlja.
- Dodajte patlidžan, tikvice i tkanje. Treska da pokrije sve delove. Uklonite povrće i dodajte luk. Tres na kaput.
- Preheat roštilj.
- Postavite patlidžan, tikvice , tkanje i luk na roštilj. Luk se može lakše rukovati ako je na rafineriji.
- Luk kruha oko 10-12 minuta, okrećući oko 3 puta.
- Preostalo povrće grilite na 4-5 minuta sa obe strane. Uklonite sa grila i ostavite se hladno.
- Isecanje jaja na kocke i drugo povrće na tanke krajeve.
- U velikom prsluku zagrejte beli luk u 1 kašičici maslinovog ulja. Dodajte preostale sastojke, osim svježeg bosilja i zagrevanja na 30 minuta. Dodajte sveži bosiljak i dobro se mešajte.
- Servirati preko pirinča.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 158 |
| Ukupna mast | 8 g |
| Zasićenih masti | 1 g |
| Nezasićena mast | 5 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 405 mg |
| Ugljikohidrati | 22 g |
| Dijetetski vlak | 7 g |
| Protein | 5 g |