Ovaj recept za Snowshoe Grog je jednostavan lowball poslužen na stenama koji vam garantuje da vas zagreje iznutra.
Bourbon je najbolji izbor za standardniju aromu koja se čudesno miješa s poprom. Brendija je dobra opcija - sve se svodi na vaše želje. Ovo piće je lako pripremiti da možete probati i videti šta vam najviše odgovara.
Šta ćeš ti trebati
- 1/2 unci bourbon viskija ili rakije
- 1/2 unce
- peppermint schnapps
Kako to učiniti
- Sipajte burbon, rakiju i pepermint u staklenu čašu ispunjenu ledom.
- Mešajte i poslužite.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 130 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 1 mg |
| Ugljikohidrati | 4 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 1 g |