Između slatkih i citrusnih ukusa grejpfruta , narandže, limuna i kreča sa slatkim belim vinom ili šampanjcem, stvorite ovu svežu i svetlu citrus sangriju. Taj recept služi 6, čineći ga savršenim za druženje sa prijateljima ili malo proslavu. Lako se miješa, traje samo 10 minuta, a možete i udvostručiti ili trojiti seriju za veće partije.
Šta ćeš ti trebati
- 1 bočno belo vino, možete koristiti suho ili slatko, pinot grigio i dobro raditi. Takođe možete koristiti šampanjac da bi ovo postala sjajna citrusna sangrija. Ako ne koristite slatko vino , možda ćete morati dodati šećer po ukusu.
- 1 c. Ruby crveni grejpfrut sok
- ½ c. Grejpfrut Vodka
- ¼ c. Triple Sec
- ½ grejpa, tanki narezani
- 1 narandžasto, tanki narezani
- 2 limete, tanko rezane
- 1 limun, tanki rezan
Kako to učiniti
- Kombinujte sve sastojke u velikoj bačvi ili udubljenju. Dajte mu mešavinu da se kombinuju. Poslužite rashlađenim ili ledom.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 109 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 3 mg |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| Dijetetski vlak | 3 g |
| Protein | 1 g |