Buket garni je klasična biljna mešavina koja se koristi za kuvanje mesa i povrća. Tradicionalno, ova smeša je vezana u gaziranoj koži za lako uklanjanje nakon arome.
Šta ćeš ti trebati
- 1/4 čaša suvog peršuna (klasični sastojak)
- 2 lažne kašike osušene timijan (klasični sastojak)
- 2 lista žalfije suvog lijevog lista (klasični sastojak)
- Neobavezno: 2 lista žlica suvog ruzmarina
Kako to učiniti
- Kombinujte peršun, timijan , lovor list i ruzmarin u posudi.
- Stavite u zatvoreni kontejner.
- Čuvati na hladnom, tamnom mestu daleko od izvora toplote.
- Koristite u roku od 6 meseci.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 17 |
| Ukupna mast | 1 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 7 mg |
| Ugljikohidrati | 4 g |
| Dijetetski vlak | 2 g |
| Protein | 1 g |