Ovo je klasični sos od roštilja, teški na paradajzu sa širokim spektrom ukusa, uključujući i nagoveštaj od limuna, čineći da je ukus kruške hrane više autentičan.
Šta ćeš ti trebati
- 1 šolja / 240 ml kečapa
- 1 šolje / 240 ml vode
- 1 luk (grubo iseckan)
- 1/2 šolje / 120 ml jabukovog sirćeta
- 3 karanfilića beli luk (mleveno)
- 1 kašika / 15 ml biljnog ulja
- 1/2 limun (sok i luk)
- 1/4 čaše / 60 ml šećera
- 2 kašičice / 10 ml đumbira (svježe naribano)
- 2 kašičice / 10 mL soli
- 1 kašičica / 5 ml Cayenne
Kako to učiniti
1. U toplotnom ulju na srednjoj vrućini. Dodajte crni luk, beli luk i đumbir. Sauté dok luk ne prozrači.
2. Mešajte u kečapu, vodu, sirćetu, limunovom soku i ljuštu, šećeru, so i cayenne. Smanjite vrućinu na niskotoncu i nastavite kuhanje 25 minuta.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 18 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 143 mg |
| Ugljikohidrati | 4 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 0 g |