Irska žaba je slojeviti šut sa zanimljivom kombinacijom ukusa: irski krem i dinja. Ovaj strelac je veoma sličan voćnom irskom čovjeku, koji muči 2 dela irske kreme sa 1 dijelom Midori. Irska žaba je najbolje kada su oba likera dobro ohlađena, a Irska krema polako preliva preko Midori.
Šta ćeš ti trebati
- 3/4 unce
- Midori melon liker (ohlađen)
- 3/4 unce
- Irski kremni liker (rashlađeno)
Kako to učiniti
- Dodajte liker za lubenje Midori u staklo .
- Polako lebdi irsku kremu na vrhu. Držite kašičicu (ili bilo kakvu kašičicu, iako kašike kašike imaju tendenciju da rade najbolje) iznad nad pićem i lagano prelije irsku kremu preko nje, pomerajući kašiku kako se staklo ispunjava.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 143 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 3 mg |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 0 g |