Suncobran Waterloo je divan twist na nekoliko koktela. Prvo, imate interesantnu bazu gin i elderflower likera (St. Germain kao liker po izboru) u koktelu Champagne koji imitira Elderflower koktel .
Zatim, postoji element "sunca" koji se najčešće nalazi u Tequila Sunrise . Međutim, u ovom slučaju "rast" se pripisuje malinu likeru umjesto grenadini, a Chambord je najprikladniji i najkvalitetniji izbor. To je zapanjujući koktel za proslavu svake prilike.
Šta ćeš ti trebati
- 2 unci
- Beefeater 24 Gin
- 1 unča elderflower liker
- 1/4 unce
- liker od maline
- 2 unci Champagne
Kako to učiniti
- Mešavina Beefeater 24 i stočarski liker sa ledom.
- Udari u staklo .
- Layer Champagne i dodajte maline liker koristeći žlicu bar .
Recept courtesy Beefeater Gin
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 279 |
| Ukupna mast | 0 g |
| Zasićenih masti | 0 g |
| Nezasićena mast | 0 g |
| Holesterol | 0 mg |
| Natrijum | 7 mg |
| Ugljikohidrati | 17 g |
| Dijetetski vlak | 0 g |
| Protein | 0 g |