Žudnja udobnost kremaste ovsene kaše (ali ističe ujutro)? Ovaj jednostavan recept sa ovcama preko noći "čuje se" čarobno preko noći dok se u frižideru opijme. Čuvajte ovsene u tavanici, tako da ih možete uhvatiti dok izađete na vrata, i uživajte u njima hladnim ili zagrejanim u mikrovalnoj pećnici kada jednom nađete na posao.
Šta ćeš ti trebati
- 1/2 čaša stara zečeva
- 1/2 šolje mleka
- 1 kašičica seme chia
- 2 kašičice smeđi šećer
- 1/8 kašičice mlijeka cimeta
- 1 kašika maslaca od kikirikija
- 1/2 banane, rezane
Kako to učiniti
- U masonskom teglu ili činiju kombinirajte zob, mleko, čija, smeđi šećer i cimet. Dobro promešati, pokriti i hladiti preko noći.
- Neposredno pre služenja, mešajte u kikiriki puteru ili bademovom buteru i na vrhu isečenim bananama.
| Smernice za hranu (po poslu) | |
|---|---|
| Kalorije | 444 |
| Ukupna mast | 20 g |
| Zasićenih masti | 8 g |
| Nezasićena mast | 7 g |
| Holesterol | 37 mg |
| Natrijum | 212 mg |
| Ugljikohidrati | 56 g |
| Dijetetski vlak | 6 g |
| Protein | 16 g |